Artykuły
Polecamy
Patronujemy
Aktywność użytkowników

| Aktualności >> 2012 - recenzja |

"W tej oszałamiającej mieszance kataklizmów twórcy pokusili się o postawienie kilku trywialnych pytań związanych z postawą człowieka w momencie zagrożenia życia. Czy w obliczu zagłady gatunku jesteśmy stanie zachować człowieczeństwo? I czy uratowanie kilku istnień w obliczu bezlitosnej i miażdżącej miliardy przyrody cokolwiek znaczy? Odpowiedź jest banalna i w stylu, do jakiego przyzwyczaiły nas hollywoodzkie superprodukcje. "
Zapraszamy do lektury recenzji filmu 2012, autorstwa Sławomir "assarhadon" Zieliński.
Autor: Nivo, 2009-12-05 12:16:53